Utax Anakart Tamiri

Utax Anakart Tamiri

Utax Anakart Servisi

Utax fotokopi ve yazıcı modellerinde oluşan anakart problemlerini teknik cihazlarımızla arıza tesbiti yapıyoruz. Uzman ekibimizle utax makinalarda oluşan anakarttaki arızayı tamir edip teslim ediyoruz. Firmamız teknik servisine  0212 634 38 44 ve 0549 497 38 80 telefonlarından hızlıca ulaşabilir, arızalarınız hakkında ön bilgi alabilirsiniz

Utax Anakart Servisi olarak siyah-beyaz fotokopi, renkli fotokopi, yazıcı ve çok fonksiyonlu cihazlarınız için kaliteli ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. Utax Fotokopi servisimiz, cihazınızın modeline göre aynı gün içinde arıza tespiti yapıyoruz. Mutabakata göre istenilen tarihte tamir ve bakımını yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Utax Anakart Tamir Servisi

Utax Anakart Tamir Servisi'nden servis hizmeti almak istediğinizde siz farkında olmadan biz birçok çözümü yanımızda getiriyoruz. Nasıl ki tüm müşterilerimizin çalışma alanları ve ihtiyaçları farklı ise bizim için de her müşterimize sunacağımız çözümler bu yüzden farklı oluyor. Bizim için esas olan ihtiyaca göre çözüm üretmek. Bu nedenle sadece belli başlı çözümleri burada sıralayabiliriz. Ancak unutmayın ki Utax Tamir Servisi'nde size uygun bir çözüm mutlaka olacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Yılların birikimi ve işinin uzmanı bir ekiple %100 müşteri memnuniyeti üzerine hizmet veriyoruz. Yaptığımız tamir ile uzun soluklu bir ticari birliktelik sağlayacağımıza inanıyoruz.  Kullandıkları cihazlardaki anakart problemlerini bize bildiren kurumsal ve bireysel müşterilerimiz garantili bir işçilik alacaklarını bilirler.  www.kyoceraanakarttamiri.com  web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişim kurabilir, cihazlarınızsa oluşan arıza kodları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Utax Teknik Servisi

Yeni Diriliş Bilgisayar Teknik Servisi'nde çalışan ekip arkadaşlarımız Kyocera, Yumi, Utax ve Triumph-Adler fotokopi, yazıcı ve fax makinelerinin teknik servis departmanlarında profesyonel hizmet vermiş, en az teknik lise mezunu, müşteri ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşmaktadır. Anakart sorunlarını en hızlı şekilde çözebilecek bilgi, beceri, teknik yeterlilik ve sorun çözme yeteneği sahiptirler.

Utax servisimizden alabileceğiniz hizmetler;
- Utax Şarj Kartı Tamiri
- Utax Power Kart Tamiri
- Utax Entegre Değişimi
- Utax Chip Değişimi
- Utax Harddisk Değişimi
- Utax Ram Bellek Değişimi
- Utax Fotokopi Makinası Temizliği ve Bakımı

Kullandığınız fotokopi makinelerinde oluşan arızalarda panelde oluşan hata kodları hakkında bilgi almak için Utax Arıza Kodları ve Kyocera Arıza Kodları makalelerimize bakabilirsiniz.

Tags

Adres

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44

Cep: 0537 209 76 67
Cep: 0549 497 38 80