Hakkımızda

Kyocera Anakart Tamir Servisi

Firmamız İstanbul'da 30 yıldan beri fotokopi makinaları, yazıcı, bilgisayar ve çevre birimleri satış ve tamirini yapan köklü bir firmadır. Her marka fotokopi makinaları anakart tamirinde garantili hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin tüm illerinden gelen anakartları tamir edebilen nadir firmalardan biriyiz. Fotkopinizin markası ne olursa olsun 0537 209 76 67 - 0549 497 38 80 nolu hızlı hattımızı arayarak arıza detayları üzerine görüşebilirsiniz.

Firmamız notebook tamiri, bilgisayar tamiri, laptop tamiri, anakart tamiri, monitör tamiri, ve tablet tamirini deneyimli bir ekiple çözüme kavuşturmaktadır. Ayrıca veri kurtarma, yedek parça ve bilgisayar aksamları satış hizmeti vermekteyiz. Marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Yeni Diriliş Bilişim, bilgisayar sektöründe, son kullanıcıdan küçük orta ve büyük boy işletmeler ve kurumlara kadar donanım alanında tamir, bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Bilgisayar ve çevre birimleri satış ve satış sonrası destek noktasında Bağcılar'dan İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Anakart Tamir Servisi

Yazıcı ve fotokopi makinaları anakart tamirinde en güvenilir teknik servisi olarak hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bugüne kadar sayısız bilgisayar, yazıcı ve fotokopi makinesi anakart arızalarını garantili olarak tamir etmiş olmak müşterilerin bizlere duyduğu güvenin eseridir. Anakart | mainbord | motherbord arızalarında en doğru çözümleri tecrübelerimizle çözüyoruz. Ram ve ekran kartı kaynaklı sistem donmalarında bizlere danışmadan tamir servisi çağırmayın. Sizlere telefon ile destek vermekten mutluluk duyarız.

Firmamız marka bağımsız bir firmadır. Her marka ve model bilgisayar ve yazıcıların tamirini yapacak bilgi birikimine sahiptir. Ülkemizde bilinen Casper, HP, Toshiba, Exper, Asus, Lenovo, Dell Markalı satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini yüklenmekte olup, aynı zamanda oem ürünler ve sarf malzemeler noktasında da ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.

Misyonumuz; kaliteden ödün vermeden, ehliyetli ve liyakatlı tecrübeli kadrosuyla bireysel ve kurumsal bilişim ihtiyaçları karşılamak. Her marka fotokopi ve yazıcılarda oluşan arızalara hızlı ve sürdürülebilir çözümler üretmek. Bilgisayar ve ekipman ihtiyaçları temin edip, satış sonrası olası problemlere karşı en kısa zamanda çözüm üretip, iş akışının aksamadan devamlılığını sağlamaktır. %100 müşteri memnuniyeti ile uzun soluklu bir ticari hayatı sürdürebilmektir.

Anakartınızn bozuldu diye baskı makinelerinizi değiştirmeyin. Anakartlarınız tamir ederek sizi çok ciddi ekonomik giderlerden kurtarıyoruz. Unutmayın yaparak yaşayarak edindiğimiz 30 yıldan fazla bir tecrübemiz var. Tecrübemizi teknolojiyi takip ederek birleştiriyoruz. Bu birikim size büyük kazanımlar olarak geri dönüyor

Tags

Adres

Merkez Mah. İstanbul Cad.
676 Sokak No: 1
Bağcılar - İstanbul

Tel : 0212 634 38 44

Cep: 0537 209 76 67
Cep: 0549 497 38 80